cz | en

Aktuality 2015


HAGARD

12/11/2015

 


 Nové výhradní zastoupení pro Slovenskou republiku:


 HAGARD

HAGARD: HAL spol.s r.o.

Pražská 9, 949 11 Nitra, Slovenská republika.                    

Velkoobchod  s elektroinstalačním materiálem a svítidly

 

LED svítidla ALPHALIGHTING jsou k dostání na všech pobočkách


Více informací zde: http://www.hagard.sk/

                                 http://www.hagard.sk/kontakt/stredisko-nitra.html?page_id

 


Rekonstrukce osvětlení pomocí LED technologie – FATRA a.s.

03/04/2015

Společnost Fatra, a.s. realizovala rozsáhlou rekonstrukci umělého osvětlení ve svých výrobních prostorech. V rámci úsporných opatření společnosti byly do vybraných provozů instalovány nejmodernější svítidla s LED technologií. V Napajedlích se jednalo o výrobní prostory válcovny, PPF (B22), Thermofixu (B24), (B34), (B32). V Chropyni byla svítidla instalována v provozu tvarovaného novoduru.

Aktuality 2014


HALLEY

17/09/2014


NITEKO

14/04/2014


Light + Building 2014

04/04/2014

Ve dnech 30. Března až 4. Dubna 2014 se uskutečnila ve Frankfurtu nad Mohanem největší světová výstava pro osvětlení a technologie pod názvem Light + Building 2014

 

Této světové výstavy se s úspěchem zúčastnili i výrobci LED svítidel firmy NITEKO (Itálie) a ES SYSTEM (Polsko), jejichž autorizovaným zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku je firma ALPHALIGHTING CZ s.r.o.

 

Výrobce LED svítidel NITEKO zde představil s velkým úspěchem svoji produktovou řadu svítidel URANO, HALLEY, FUTURA, QUIDA atd. 

Byla zde také představena novinka systému řízení osvětlení, která významným způsobem zvyšuje komfort ovládání svítidel a jejich energetických úspor.

 

Polsky výrobce LED svítidel ES SYSTEM zde mimo jiné představil velmi úspěšné LED svítidlo COSMO ALPHA LED a novinku v oblasti průmyslového osvětlení LED svítidlo FLOWER. Toto výjimečné svítidlo Vás zcela jistě zaujme nejenom svým designem, ale i vynikajícími technickými parametry a variabilitou. V květnu letošního roku bude LED svítidlo FLOWER také v exklusivní nabídce firmy ALPHALIGHTING CZ s.r.o.


HALLEY – Italská excelentnost a dokonalost pro průmysl

26/03/2014

Italský výrobce LED svítidel firma Niteko Srl představila jeho poslední klenot. Průmyslové svítidlo HALLEY s ochranou IP65 a třídou izolace II. Vyspělá LED technologie uvnitř tradičního tvaru s minimálními rozměry svítidla. Snadná instalace a vyznačuje patentovaným systémem chlazení pod názvem ACS (Active Cooling System). Inteligentní systém řízení teploty je založen na použití zvláštního průtoku nízkého proudění vzduchu axiálním ventilátorem s krytím IP68, který vlivem proudění vzduchu zajištuje dokonalé chlazení chladiče.

 

Více informací naleznete na:

http://www.led-professional.com/products/led-fixtures/halley-italian-excellence-for-industrial-lighting


Novinka – svítidlo COSMO LED

06/03/2014

Firma ALPHALIGHTING CZ s.r.o. uvádí na trh v České a Slovenské republice novinku LED svítidlo COSMO LED. Toto LED svítidlo vyniká především svým zajímavým designem v 7 barevných provedeních základní části. Naprosto univerzální svítidlo pro osvětlení téměř každého vnitřního prostoru. Vysoký světelný tok, příjemné podání barev, nízká energetická úspora jednoznačně řadí toto svítidlo k nejlepším ve své kategorii.

 

Že je o toto LED svítidlo je velký zájem i v zahraničí, dokazuje i ten fakt, že tímto svítidlem byl také nasvětlen showroom FERRARI v Abu Dhabi, barevné provedení červená (viz reference).

Věříme, že i u našich zákazníků si toto LED svítidlo získá svoji oblibu.Sídlo společnosti:
AlphaLighting CZ, s.r.o.
náměstí Svobody 93/22
602 00 Brno

Provozovna:
AlphaLighting CZ, s.r.o.,
Business Line Lorencova 3791, Zlín 760 01
+420 739 340 216 +420 777 774 750,
Email: info@alphalighting.cz