cz | en

Značka Alphalighting
 

Evropská značka LED svítidel ALPHALIGHTING si za dobu své tříleté existence postupně vybudovala velmi dobré renomé mezi svými tuzemskými i zahraničními zákazníky. Tato značka LED svítidel je především zárukou evropské kvality.

 

 

 

Co nabízíme?

 

 

Naše nabídka obsahuje nejžádanější typy LED svítidel pro průmysl, kanceláře, veřejné osvětlení a také pro extrémní podmínky v průmyslu. Všechna LED svítidla značky ALPHALIGHTING jsou výhradně vyráběna a vyvíjena ve spolupráci s renomovanými evropskými výrobci, jejichž jsme autorizovanými zástupci pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Velmi vysoká technická vyspělost s nejmodernější LED technologií těchto svítidel je ověřena mnoha instalacemi v tuzemsku i v zahraničí. V loňském roce 2014 byla uvedena na trh v České a Slovenské republice absolutně technologicky nová LED svítidla určena zvláště pro průmysl. Tato LED svítidla vynikají zejména vysokým světelným výkonem, nízkou energetickou náročností, velmi příznivou cenou a jsou především velmi šetrná k pracovnímu a životnímu prostředí.

Naprosto rovnocenně nahradí a předčí energeticky neúsporná zářivková a výbojková svítidla.

 

 

 

Evropská kvalita

 

 

Pokud se rozhodnete pro LED svítidla ALPHALIGHTING našich smluvních dodavatelů, nekupujete předražené anonymní asijské produkty, dosti často s pochybnou kvalitou. Od nás dostanete LED svítidla s parametry odpovídajícími evropským normám a deklarovaným zárukám a hodnotám. Nabízíme Vám nejen evropskou kvalitu, ale také velmi zajímavou cenu a co je velmi podstatné, dostupnost všech náhradních komponentů v rámci záruční i pozáruční doby.

 

 

 

Projekty na míru

 

 

Díky velmi zajímavým cenovým relacím našich LED svítidel se průměrná doba návratnosti investic u námi realizovaných projektů dostala pod hranici dvou let. Pro dnešní investory je skutečně velmi těžké se rozhodnout pro správného dodavatele LED svítidel. Každý dodavatel se snaží nabídnout co nejnižší cenu a v mnoha případech papírově deklarovaná kvalita a technické parametry neodpovídají skutečnosti a to zvláště u asijských výrobků. Netvrdíme, že jsme nejlepší, ale naší prioritou je, aby zákazník byl vždy pravdivě obeznámen se všemi pozitivy a negativy projektu LED osvětlení. A proto klademe důraz na to, aby se zákazník sám osobně seznámil s naší nabídkou LED svítidel v našem showroomu.

 

Bližší informace naleznete v sekci Specifikace služebSídlo společnosti:
AlphaLighting CZ, s.r.o.
náměstí Svobody 93/22
602 00 Brno

Provozovna:
AlphaLighting CZ, s.r.o.,
Business Line Lorencova 3791, Zlín 760 01
+420 739 340 216 +420 777 774 750,
Email: info@alphalighting.cz